معرفی سفیر یا نمایندگی
ساعات كار اداري و تعطيلات سفارت

ساعت کار بخش کنسولی ( پذیرش مراجعین ) از ساعت 9 تا 12.30 روزهای دوشنبه تا جمعه می باشد.

تذکر مهم : بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران از پذیرش مراجعین حضوری در

روزهای پنج شنبه معذور است.

 

Finnish National Public Holidays in 2018

 

 

جمعه  10 فروردین 1397 عید پاک Good friday Friday 30 March
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 روز کارگر May Day Tuesday 1 May
پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397 عروج حضرت مسیح(ع) Ascension Day Thursday10 May
پنج شنبه 15 آذر 1397 روز استقلال فنلاند National Day Thursday 6 December
دوشنبه 3 دی 1397 کریسمس Christmas Monday 24 December
سه شنبه 11 دی 1397 سال نو New Year Tuesday 1 January
       
       

 

 

 

Iranian National Public Holidays in 2018

 

 

Wednesday 21 March2018 Nowrouz عید نوروز

چهار شنبه اول فروردین 1397

Monday 2 April 2018 Nowrouz روز طبیعت  دوشنبه 13 فروردین 1397
Wednesday 2 May 2018 HolyHoliday تولد حضرت مهدی(عج) چهارشنبه12 اردیبهشت 1397
Monday 4 June 2018 HolyHoliday رحلت امام خمینی (ع) دوشنبه 14 خرداد 1397
Wednesday 6June 2018 HolyHoliday شهادت حضرت علی (ع) چهارشنبه 16 خرداد 1397
Friday 15 June 2018 HolyHoliday عید سعید فطر  جمعه 25 خرداد 1397
Wednesday 22 Aug 2018 HolyHoliday عید سعید قربان  چهارشنبه 31 مرداد 1397
Thursday 30 Aug 2018 Holy Holiday عید سعید غدیر خم پنج شنبه 8 شهریور 1397
Thursday 20 Sep 2018 HolyHoliday عاشورا پنج شنبه 29 شهریور 1397
Tuesday 30 Oct 2018 HolyHoliday اربعین  سه شنبه 8 آبان 1397
Wednesday Nov 2018 Holy Holiday رحلت رسول اکرم(ص) چهارشنبه 16 آبان 1397
Monday 11Feb2018 National Day پیروزی انقلاب اسلامی  دوشنبه 22 بهمن 1397
Wenesday 20 March 2018 HolyHoliday ولات امام علی(ع) چهارشنبه 29 لسفند 1397
       
       
       
       
       

 

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري و تعطيلات سفارت  | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر